Uniwersalna kamera cofania Maxicam CA 9410

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

Specjalna cena: 199,00 zł

Normalna cena: 349,00 zł

LUB
Zaletą zastosowania takiego rodzaju kamery jest możliwość montażu w dowolnym samochodzie. Wystarczy wywiercić otwór , przełożyć trzpień z gwintem i przykręcić kamerę nakrętką w odpowiednim dla nas miejscu. Po zamontowaniu kamery z tyłu pojazdu, dzięki zastosowaniu funkcji mirror, obraz nie będzie odwrócony.

Więcej zdjęć

  • Uniwersalna kamera cofania Maxicam CA 9410
  • Uniwersalna kamera cofania Maxicam CA 9410

Szczegóły

Zaletą zastosowania takiego rodzaju kamery jest możliwość montażu w dowolnym samochodzie. Wystarczy wywiercić otwór, przełożyć trzpień z gwintem i przykręcić kamerę nakrętką w odpowiednim dla nas miejscu - kamerę można zamontować ścianką mocującą równolegle do ziemi lub prostopadle do ziemi, możemy ją również obrócić o 180 stopni w pionie lub o 90 stopni w lewą lub prawą stronę i zamontować ją pod innym kątem (z takiego rozwiązania możemy skorzystać gdy w monitorze posiadamy funkcję mirror - większość monitorów które sprzedajemy posiada taką funkcję).

Po zamontowaniu kamery z tyłu pojazdu, dzięki zastosowaniu funkcji mirror, obraz nie będzie odwrócony.

Urządzenie podłącza się do dowolnego monitora z wejściem video. Monitor wyświetla obraz z naniesioną podziałką określającą odległość od przeszkody. Automatyczne włączenie kamery następuje w momencie uruchomienia biegu wstecznego. Zbudowana jest z materiałów bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na jej niezawodność i wytrzymałość.

W komplecie razem z kamerą znajduje się 5-metrowy przewód zakończony wtykiem RCA (czinczem), przewód zasilający oraz nakrętka i podkładki.

Dane techniczne

Marka Maxicam
Model 9410
Przetwornik 1/3.6" kolor CMOS OV7959
Zasilanie DC 12V
Kąt widzenia 170°
Praca w systemie PAL
Rozdzielczość 648 x 488
Klatek na sekundę Nie
Liczba linii 420 TVL
Minimalne oświetlenie 0,3 Lux
Pobór mocy 180 mW
Temperatura pracy Nie
Wodoodporność IP68
Dodatkowe opcje Funkcja Mirror, Elektroniczna skala odległości, Metalowy korpus
Wymiary Nie

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.