Pomoc

Zamówienia

Zamówienia można składać poprzez sklep internetowy maxitec.pl , telefonicznie pod numerem telefonu 785-444-888 lub za pomocą poczty elektronicznej wysyłając zamówienie na email sklep(a)maxitec.pl . Realizacja zamówień z formą płatności "płatność przy odbiorze" jest tego samego dnia ( potwierdzonego do godziny 14 tej ) a z formą płatności "wpłata na konto" zaraz po tym jak wpłata zostanie zaksięgowana na naszym koncie. 

Dostawa

Paczki wysyłamy za pośrednictwem firmy kurierskiej POCZTEX ( waga paczki nie może przekroczyć 50kg ) lub DHL ( wyłącznie paczki o wadze do 30kg ) . Wszystkie przesyłki kurierskie są ubezpieczone.

Płatność

Przedpłata na konto bankowe - wysyłka towaru następuje po zaksięgowaniu pieniędzy na naszym koncie bankowym.
Na życzenie klienta wystawiamy faktury proforma.
Czas księgowania pieniędzy na naszym koncie to zazwyczaj 24 godziny od zlecenia przelewu licząc tylko dni robocze.

Gotówka za pobraniem - w tym wypadku pieniądze odbiera kurier dostarczający towar do Państwa. Koszt pobrania wliczony jest w cenę przesyłki. Wartość pobrania nie może przekraczać 5 000 zł, płatność za większe zamówienie musi być realizowana poprzez przelew bankowy (lub częściowo przez przedpłatę przelewem, częściowo przez pobranie).

Gotówka - zamówienie płatne gotówką w momencie odbioru zamówionego towaru w naszym sklepie w Rawiczu na ul. Leśnej 5.

Zwroty & reklamacje

Zwroty : Zgodnie z Ustawą z 2 marca 2000 roku o ochronie niektórych praw konsumentów oraz o odpowiedzialności za szkodę wyrządzoną przez produkty (Dz.U. nr 22 poz. 271 z  2000 roku z późn. zm.), Klient ma prawo odstąpienia od umowy w terminie 14 dni od odebrania przesyłki, po warunkiem, że produkt nie był używany i jest w oryginalnym i nie uszkodzonym opakowaniu. Odstąpienie następuje przez złożenie pisemnego oświadczenia, które należy dołączyć do odsyłanej przesyłki.  Prosimy również o załączenie podpisanej faktury lub kserokopię podpisanej faktury.
Gwarantujemy zwrot wartości produktu.
Klient ponosi koszty zwrotu produktu.
 

Reklamacje:  Towary dostępne w ofercie maxitec.pl objęte są gwarancją producenta. W przypadku kiedy klient stwierdzi, że otrzymany towar ma wady techniczne może odesłać go przesyłką pocztową na adres sprzedającego.

 Prosimy zawsze sprawdzić przy odbiorze, czy paczka nie ma widocznych zewnętrznych uszkodzeń - jeżeli produkt zostanie uszkodzony podczas transportu to należy przy kurierze spisać protokół szkody - jest on niezbędny do dalszego ubiegania się o reklamację.

  Nie przyjmujemy przesyłek odsyłanych za pobraniem. W sytuacji kiedy wymiana reklamowanego towaru będzie niemożliwa, firma Maxitec  zaproponuje klientowi towar zamienny lub zwróci równowartość ceny towaru.

Bezpieczeństwo & prywatność

Wszystkie uzyskiwane dane osobowe są chronione i wykorzystywane wyłącznie do celów informacyjnych i marketingowych zgodnie z ustawą o ochronie danych osobowych z dnia 29.09.1997 (Dz. u. nr 133 poz. 883).

Nigdy nie przekazujemy tych danych osobom trzecim, nigdy też nie wykorzystujemy ich do innych celów niż te bezpośrednio związane z portalem maxitec.pl

Wszystkie te dane będą wykorzystywane w celu potwierdzenia zamówienia, wysłania produktów oraz kontaktowania się w celu realizacji zamówienia.

Informacje te są przechowywane w sposób uniemożliwiający ich ujawnienie osobom lub firmom trzecim.

Twoje dane znamy tylko my w celu realizacji zamówienia oraz wybrany kurier w celu dostarczenia przesyłki.