Monitory samochodowe

Monitory samochodowe które oferujemy najlepiej sprawdzają się w połączeniu z kamerą cofania co ułatwia użytkownikowi parkowanie nawet w trudno dostępnych miejscach. Zamontowany w aucie również bardzo dobrze się prezentuje, monitor samochodowy w lusterku jest mało widoczny i wygląda jak zwykłe lusterko wsteczne.

Monitory samochodowe bardzo szeroki temat. Monitory możemy podzielić na kilka kategorii:

Monitory uniwersalne dedykowane

Monitory uniwersalne dedykowane. Mowa tu o monitorach które zastępują nam oryginalne lusterko wsteczne. W miejsce oryginalnego lusterka bez  inwazyjnie montujemy nasze lusterko z wbudowanym monitorem jest ono podzielone na lusterko wraz z wyznaczoną częścią na monitor. Dzięki temu nie tracimy na oryginalnym wyglądzie wnętrza samochodu. Dla klientów bardziej wymagających są dostępne lusterka z funkcja Auto Dimming czyli przyciemnianie monitora, gdy działa na niego ostre światło (oślepianie przez jadące auto za nami).

Monitor uniwersalny nakładka

Monitor uniwersalny (typu nakładka) w tym przypadku na zwykłe lusterko montujemy naszą nakładkę bez utraty odbicia lustrzanego. To rozwiązanie często stosowane ze względu na oszczędność miejsca i prostotę instalacji.

Monitory wolno stojące

Monitory wolnostojące to rozwiązanie jest bardzo często stosowane z wyniku braku innej opcji, ale i czasami daje nam większe polem manewru gdyż taki monitor możemy postawić lub wmontować w dogodne dla nas miejsce w samochodzie.

Jeżeli natomiast chodzi o specyfikacje monitorów wszystkie działają na podobnej zasadzie różnica bywa w zasilaniu dlatego niektóre można również stosować w samochodach ciężarowych.

Dzięki szerokiej gamie do czego możemy zastosować ówczesne monitory występują one także w różnej wielkości wyświetlacza np.: 3,5’’ ,4,3’’ ,5’’, 5,6’’,7’’, 9’’.  Dlatego możemy je dopasować do każdego samochodu który to tylko porusza się po naszych drogach. 

Monitor samochodowy

Najczęstszym zastosowaniem monitorów jest współpraca  wraz z kamerą cofania. Monitory posiadają często dwa wejścia RCA, co umożliwia podłączenie dwóch niezależnych urządzeń video takich jak kamera cofania i DVD, VCD, TV, GPS, ale także występują monitory z wyjściem na 4 kamer, czyli dzięki temu rozwiązaniu możemy mieć podgląd na wszystkie 4 kamery.

1 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

1 produkt(ów)

na stronę

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący