Kamera cofania do samochodu i nawigacji

Kamery cofania do samochodów stały się bardzo popularne. Kamera parkowania to łatwy wyjazd z parkingów, bram i garażów nie będzie najmniejszym problemem. Mając zamontowaną kamerę cofania będziesz widział wszystko co dzieje się za samochodem.Kamera cofania zbudowana jest z materiałów bardzo wysokiej jakości, co przekłada się na jej niezawodność i wytrzymałość.

Kamera samochodowa

Zaletą naszych kamer jest wykonanie z bardzo trwałych materiałów oraz praca samej kamery na wysokiej klasy chipu Omni Vision OV7959 - jednego z najlepszych procesorów tego typu na rynku dzięki temu widok z kamery jest bardzo przejrzysty i wyrazisty. Kamera posiada także podłączenie  się do dowolnego monitora z wejściem video. Monitor wyświetla obraz z naniesioną podziałką określającą odległość od przeszkody. Automatyczne włączenie kamery następuje w momencie uruchomienia biegu wstecznego.

Kamera cofania do nawigacji

Kamery cofania stają się coraz popularniejsze. Oferują je nie tylko producenci samochodów. Bardzo często polecają ją także właściciele warsztatów samochodowych oraz komisów.

Trudno się dziwić, bowiem kamery bardzo ułatwiają manewrowanie samochodem. Dzięki nim podczas cofania auta można uniknąć najechania na przeszkodę (np. betonowy słupek czy inna przeszkodę znajdującą się za naszym samochodem), której zwykle nie uda się dojrzeć w lusterkach wstecznych ani przez tylną szybę. Dzięki kamerze mniejsze jest prawdopodobieństwo wydatków na naprawę zderzaka i innych części karoserii. Zazwyczaj koszt takiej usługi przewyższa cenę zakupu i montażu urządzenia w samochodzie.

Produktów od 1 do 8 z 275

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący

Produktów od 1 do 8 z 275

na stronę
Strona:
  1. 1
  2. 2
  3. 3
  4. 4
  5. 5

Siatka  Lista 

Ustaw kierunek malejący