System Parkowania MAXICAR LED E9-4

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: W magazynie

179,00 zł
LUB
System Parkowania MAXICAR LED E9-4

Więcej zdjęć

  • System Parkowania MAXICAR LED E9-4
  • System Parkowania MAXICAR LED E9-4
  • System Parkowania MAXICAR LED E9-4
  • System Parkowania MAXICAR LED E9-4

Szczegóły

System Parkowania Maxicar LED E9-4 to urządzenie dla wymagających klientów. 4 sonary na tył wykrywają przeszkody z wysoką dokładnością. Przejrzysty wyświetlacz LED wyświetla odległość oraz położenie przeszkody. Dodatkowo słyszymy narastającą częstotliwość dźwięku z zewnętrznego głośnika. Zakres wykrywania przeszkody od 2 m do 0,3 m z dokładnością do 10 cm. Czujniki parkowania podłącza się pod światło cofania. System będzie włączał się automatycznie po włączeniu biegu wstecznego.

Odległość od przeszkody pokazywana jest na wyświetlaczu np. jako liczba 0,6m (czyli 60cm). Dużą zaletą tego zestawu jest to, że oprócz liczby pokazanej na wyświetlaczu, na diodowych słupkach pojawia się graficzna informacja, od której strony zbliżamy się do przeszkody. Poza wyświetlaczem buzer natężeniem i częstotliwością dźwięku sygnalizuje odległość od przeszkody.

Czujniki mają kolor czarny, są bardzo wysokiej jakości. Zestaw pasuje do każdego samochodu z instalacją 12V. Sondy można lakierować cienką warstwą farby.

Instalacja jest bardzo prosta, ogranicza się do nawiercenia otworów w zderzaku i podłączenia zasilania. Sondy po wciśnięciu w zderzak rozszerzają się i dokładnie dopasowują. Sondy zakończone są rantem o średnicy 25mm dzięki czemu po zamontowaniu dokładnie zasłaniają wywiercone otwory. Wyświetlacz osadzony jest na stópce, dzięki temu dowolnie można regulować kąt nachylenia, umożliwia to dogodne zamontowanie wyświetlacza praktycznie w każdym miejscu w samochodzie. Stópkę można również odwrócić do góry i przykleić wyświetlacz do szyby.

Dane techniczne

Model e9-4
Marka Maxicar
Zasilanie DC 12V
Zastosowanie System parkowania na tył
Ilość sond 4
Średnica sondy 22 / 25mm (wewnętrzna / zewnętrzna)
Długość przewodu sondy 2,5m
Długość przewodu wyświetlacza 6,5m
Zawartość zestawu Centralka, Wiertło o średnicy 22mm, 4 sondy, Wyświetlacz

Tagi produktu

Inni klienci oznaczyli ten produkt następującymi tagami:

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.