VIDEODOMOFON REER VI-920

Oceń ten produkt jako pierwszy

Dostępność: Brak w magazynie

789,00 zł
Bezsłuchawkowy videodomofon z kolorowym 9-calowym monitorem LCD. Domofon jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada wbudowany zestaw głośnomówiący, który zdecydowanie wpływa na komfort obsługi. Urządzenie doskonale sprawdza się do sterowania otwieraniem bram, furtek czy drzwi.

Więcej zdjęć

  • VIDEODOMOFON REER VI-920
  • VIDEODOMOFON REER VI-920
  • VIDEODOMOFON REER VI-920
  • VIDEODOMOFON REER VI-920
  • VIDEODOMOFON REER VI-920

Szczegóły

Bezsłuchawkowy videodomofon z kolorowym super dużym 9-calowym monitorem LCD o wysokiej rozdzielczości 800x400. Domofon jest bardzo prosty w obsłudze. Posiada wbudowany zestaw głośnomówiący, który zdecydowanie wpływa na komfort obsługi. Urządzenie doskonale sprawdza się do sterowania otwieraniem furtek czy drzwi. Jednostka zewnętrzna może współpracować z 2 jednostkami wewnętrznymi (kamera może współpracować z 2 monitorami).

Zestaw nadaje się do samodzielnego montażu. Instalacja ogranicza się do przymocowania urządzenia wewnątrz budynku oraz na furtce. Nie ma potrzeby konfigurowania, wystarczy podłączyć domofon do zasilania oraz przewód łączący jednostkę wewnętrzną z zewnętrzną, po tym videodomofon jest już gotowy do pracy.

Kamera z czytnikiem pastylek zbliżeniowych. Po zbliżeniu pastylki do kamery zostanie zwolniony elektrozaczep furtki, w zestawie znajduję się  5 pastylek.

Domofon posiada fukcje robienia zdjęć, mogą być robione automatyczne po wciśnięciu dzwonka w kamerze lub manualnie, przyciskiem na panelu, wbudowana pamięć pozwala na zapisanie do 100 zdjęć.

Panel LCD jest bezposrednio zasilany z sieci 230V, dzieki wbudowanemu transfomatorowi.

Videodomofon ma regulację głośności rozmowy i dzwonka w panelu, wybór dzwonka, regulację jasności, nasycenia kolorów.

W skład zestawu wchodzi:

- Jednostka zewnętrzna z wbudowaną kamerą oraz podświetlaniem,
- Jednostka wewnętrzna z 9-calowym monitorem LCD, aluminiową obudową, wbudowanym zestawem głośnomówiącym oraz dodatkowym kanałem na otwieranie bramy
- Pastylki zbliżeniowe (5szt),
- Przewód podłączeniowy,
- Uchwyt mocujący oraz akcesoria montażowe,
- Polska instrukcja,
- Gwarancja 24 miesiące.

Dane techniczne

Marka Reer
Model VI-920
Przetwornik CMOS
Kąt widzenia 92°
Minimalne oświetlenie 0 Lux
Rozmiar wyświetlacza 9"
Zasilanie AC 230V
Pobór mocy Nie
Temperatura pracy -20 ~ +50
Wymiary Monitor: 250 x 210 x 35mm, Kamera: 200 x 100 x 40mm
Dodatkowe opcje Doświetlenie IR LED, Metalowy korpus, Menu ekranowe , Zestaw głośnomówiący, Regulacja jasności i kontrastu

Tagi produktu

Użyj spacji aby rozdzielić tagi, apostrofów (') aby wpisać frazy.